Žemaičių Naumiesčio gražintojai

Visi, kas lankosi ar pravažiuoja Žemaičių Naumiestį, negali nepastebėti jo išskirtinio savitumo ir grožio. Ypač tai atsiskleidžia vasara, kuomet daug įvairių augalų žalumos bei daugybė įvairiomis spalvomis žydinčių gėlių. Drauge su gražiai tvarkomomis ir prižiūrimomis sodybomis visa tai sudaro tvarkingo ir jaukaus miestelio vaizdą.
Puoselėdami savo namų aplinką šį grožį kuria visi naumiestiškiai – prie reto namo nėra kokio akiai mielo dekoratyvinio vasaros spalvas atskleidžiančio akcento. Gražios ir taip pat išpuoselėtos visos viešosios erdvės. Jas prižiūri Žemaičių Naumiesčio seniūnijos komanda. O šio būrio priešakyje – seniūnijos viešojo administravimo specialistė Vaidilutė Dūdienė. Grožį puoselėjanti komanda tai – Genovaitė Lankutienė, Janina Lukoševičienė, Rasa Degutytė, Petras Balsevičius, Albinas Bagdonas.
Kaip sakė V. Dūdienė, šis būrelis labai džiaugiasi profesionalios gėlininkės iš Kuliešų Vilijos Vismantienės patarimais. Be to, ji negaili augalų iš savo gėlių ūkio miestelio grožio kūrimui. Be visa to, A. Bagdonas ir Romanas Mickevičius nesenai perdažė knygnešiams skirtą paminklą prie evangelikų liuteronų bažnyčios. Atnaujinti buvo ir du miestelyje esantys kryžiai. O Kadagiškių kaime gyvenantis meistras Svajūnas Jurkus vienam iš jų atnaujino ir stogelį.
Žemaičių Naumiesčio gimnazija taip pat neatsilieka – apžiūrinėjant mokyklos aplinką, įspūdingą iš gėlių sukurtą labirintą tvarkė Asta Obrikaitė.