Knygos „Miestelis prie Lendros, Vanagio ir Šusties“ įsigijimo galimybės

Šeštadienį dalyvavusieji Žemaičių Naumiestyje vykusioje rajono ūkininkų šventėje galėjo įsigyti tik ką dienos šviesą išvydusią kraštiesio Alberto Juškos knygą „Miestelis prie Lendros, Vanagio ir Šusties“. Aukojusieji pinigus jos leidybai – kaip ir buvo sutarta – knygą gavo nemokamai, o tai nespėjusieji padaryti knygą galėjo tiesiog nusipirkti. Jos kaina nei didelė, nei maža – 20 €. Tiek ji kainuos visiems, nepriklausomai nuo jos platinimo vietos.

O jos bus tokios pat, kaip ir tuomet, kai buvo galima aukoti jos leidybai. Tai gėlių salonas „Marga kraitė“, Žemaičių Naumiesčio biblioteka – Pergalės aikštė 17 – ir tame pat pastate įsikūrusiame Žemaičių Naumiesčio muziejuje. Į tas vietas prieš kurį laiką atnešę pinigus ir pasirašę aukotojų sąraše, ten nuo šiol turėtų ir gauti šią knygą. Šiose vietose ja bus ir prekiaujama. Primename – kaina 20 €. Knygų išleista 500 egzempliorių, tad užtekti turėtų visiems norintiems.

Ateityje knygos turėtų būti platinamos ir Šilutės H. Šojaus muziejuje, tad šilutiškiams nereikės niekur važiuoti. Apie to pradžią bus paskelbta viešai. Vilniuje ir kituose miestuose kol kas neplanuojam jų platinti.

Dabar yra sprendžiamas vienas klausimas – kaip knygas perduoti tiems, kurie pinigus aukojo tiesiogiai per banką. Galimybių jas išsiųsti paštu nėra. Internetu taip pat neplanuojama knygos platinti. Visuomet galima bandyti ieškoti atsakymo ir sprendimo būdų paskambinus telefonu 8 677 53510 arba parašius elektroninį laišką adresu s.sodonis@silutesmuziejus.lt

Netrukus turėtų būti surengtas ir knygos pristatymas. Ją rengusieji papasakos apie tai, kaip vyko leidybinis darbas. Apie tokio susitikim datą bus pranešta iš anksto. Sekite naujienas interneto svetainėje zemaiciunaumiestis.lt ir Žemaičių Naumiesčio feisbuko paskiroje.