Dirbtuvė ant ratų Žemaičių Naumiestyje

Kiekvieną antradienį nuo 9 iki 13 valandos Žemaičių Naumiesčio turgaus aikštėje, šalia muziejaus, nuo gegužės mėnesio stovi baltas autobusiukas. Skirtingai nei netoliese išsidėstę prekeiviai dėvėtais rūbais, šiame autobusėlyje teikiama labai reikalinga paslauga – čia, dirbtuvėlėje ant ratų, vietoje remontuojama įvairi kompiuterinė technika, mobilūs telefonai. 
G. Delnininkaitis prie savo važinėjančių dirbtuvių.

Kaip sakė šiuo autobusiuku į Žemaičių Naumiestį atvažiuojantis Giedrius Delnininkaitis, šiuo darbu jis užsiima jau 18 metų. Tad turi pakankamai patirties tvarkant įvairių rūšių kompiuterinę techniką. Žmonėms patogu, nes viską stengiamasi padaryti čia pat vietoje. Ir tik labai ypatingais atvejais gali būti vežamasi į stacionarią dirbtuvę. Šis meistras tvarko ir tuomet, kai kompiuteris „nebeklauso“ stringa programinė įranga, ir kai reikia suremontuoti kompiuterių „geležį“ – įvairius techninius dalykus. Taip pat atnešus čia galima gauti pagalbos, jei kažkas atsitiko planšetiniam kompiuteriui, ar mobiliam telefonui.

Be visa to – esant reikalui čia pat galima pasidaryti kokio dokumento kopiją, atsispausdinti spalvotu spausdintuvu ar net nuskenuoti į kompiuterinę laikmeną. Šiaip meistras turi ir įvairių atsarginių dalių: kalbantis priėjo moteriškė, kuriai meistras čia pat pardavė kompiuterinį maitinimo bloką, kurį  čia pritaikė tam kompiuteriui.

O šiaip atvažiuojantis kompiuterinių dalykų žinovas, meistras G. Delnininkaitis visados ir patars, ar  pasiūlys, kaip išspręsti su tokia ar panašia technika susijusius keblumus.