Šilta ir miela išvyka į „Senjorų Eldoradą“

Penktadienį, lapkričio 26 d., Šilutės Fridricho Bajoraičio bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo darbuotojos Nijolė Rimkienė ir Danutė Bružienė surengė išvyką į netoliese esančius senjorų globos namus „Senjorų Eldoradas“. Jiems buvo parodyta bibliotekos moterų klubas parengta programa.  

Susitikimą viešnios pradėjo prasmingais rašytojo, kunigo Beno Lyrio žodžiais iš jo knygos „Kiekvienos dienos terapija“: „kai galvojame apie stebuklus, manome, kad tai turėtų būti kas nors nerealaus, o iš tikrųjų stebuklai – paprasti dalykai. Greičiausiai visi žinome posakį, kad patys svarbiausi dalykai yra ne matomi akimis, o juntami širdimi. Aš šiek tie paprieštaraučiau šitam posakiui – manau, kad patys svarbiausi dalykai kaip tik reikalingi mūsų akims, kad neatbuktume ir pamatytume šalia esančius, juos išgirstume ir išklausytume“, – sako Benas Lyris, kurio pamąstymai ir palinkėjimai dar ne kartą tą popietę skambėjo.

Moterų klubo kolektyvas, vadovaujamas Ramutės Stanišauskienės, kūrė smagią nuotaiką linijinių šokių ritmu, bendravo su „Eldorado“ gyventojais, dalijosi gerumu. Mainais į svečius atvykusios naumiestiškės sulaukė gausių aplodismentų, šypsenų, plojimus, o taip pat nuoširdų bendravimo džiaugsmą, kuris buvo perpintas gyvenimo išmintimis bei senjorų prisiminimais. Atsisveikindami vieni kitiems palinkėjome gražaus ir turiningo Advento bei Šv. Kalėdų laukimo.

Žemaičių Naumiesčio bibliotekos moterų klubo informacija