Nors ir kiek pavėluotai…

Laimutė ir Steven Bayliss Pauparių kaime.

Nuo seno puoselėjamą tradiciją rudenį, per Mykolinių šventę, paskelbti ir pagerbti gražiausių besitvarkančių  sodybų ar namų savininkus šiais metais teko koreguoti. Priežastis labai paprasta – dėl pandemijos tokia šventė Žemaičių Naumiestyje paprasčiausiai nebuvo rengiama.  

Vasarą komisija, sudaryta iš seniūnijos bei bendruomenės narių, apžiūrėjo ir vertino ne vieną puikiai besitvarkančią trobelę ar ūkį. Todėl sprendimas, kas gražiausiai tvarkosi – priimtas dar jos pabaigoje. Tik pats nugalėtojų paskelbimas ir simbolinio ženklo jiems įteikimas dėl tų nelemtų apribojimų nebuvo atliktas.

Šiais metais, įvertinus visus rodiklius, gražiausia besitvarkančia sodyba buvo pripažinti Laimutės ir Steven Bayliss iš Pauparių kaimo namai. O tvarkingiausiais 2021 metų daugiabutis – Ramybės g. 2, esantis namas, kurios pirmininkas Liudvikas Genys.

Praėjusią savaitę Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė Jolanta Majienė ir Vaidilutė Dūdienė iš seniūnijos aplankė šių namų gyventojus ir įteikė „Gražiausios sodybos 2021 m.“ ženklą ir nedidelę dovanėlę.

Žemaičių Naumiesčio bendruomenės informacija